O nás

Historie

Společnost RA Computer s.r.o. byla založena v roce 2020, ale její příběh začal již v roce 2012, kdy Antonín Rejta, zakladatel firmy, založil živnost připraven změnit svět po zkušenostech z různých firem, kde nebyl spokojený s fungováním a přístupem ke klientům. Jeho cesta k založení firmy byla inspirována snahou zlepšit a nabídnout IT služby s vysokou kvalitou a technickou podporu i pro neznalé počítačovému žargonu.

Antonín Rejta, se už od mládí zajímal o technologii a počítače. V době, kdy byl přístup k moderním technologiím velmi omezený, se mu podařilo získat první počítač, na kterém začal objevovat jeho fungování. Postupem času se jeho zájem prohluboval a vedl k založení prvního menšího servisu na opravu a prodej počítačů.

S růstem poptávky po kvalitní technické podpoře a opravách výpočetní techniky se Antonín rozhodl založit RA Computer s.r.o., která si rychle získala pověst spolehlivého a inovativního partnera. Díky jeho vizionářskému přístupu a neúnavné práci se společnost brzy stala jedním z předních dodavatelů IT služeb a technologií v Praze 8 a okolí.

Naše mise a vize

RA Computer s.r.o. si klade za cíl poskytovat špičková IT řešení, která našim klientům umožní dosáhnout jejich obchodních cílů a zvýšit jejich konkurenceschopnost na trhu. Snažíme se být nejen dodavatelem, ale i strategickým partnerem, který pomáhá při digitální transformaci a modernizaci firemních procesů.

Naší vizí je stát se lídrem v oblasti IT služeb nejen v České republice, ale i na mezinárodní úrovni. Klíčovými hodnotami naší společnosti jsou inovace, spolehlivost a individuální přístup ke každému klientovi.

Díky více než dvaceti letům zkušeností a neustálému rozvoji jsme připraveni čelit novým výzvám a poskytovat řešení, která jsou krok před konkurencí. Jsme hrdí na naši historii a těšíme se na budoucnost plnou technologických inovací a úspěchů.