Kariera

Volná pracovní místa

Co děláme?

Naše firma RA Computer s.r.o. se zabývá správou IT pro malé a střední firmy, opravujeme počítače a notebooky, budujeme infrastrukturu nebo prodáváme hardware. Pracujeme na různých a zajímavých projektech.
Máme velký záběr a vaší úlohou by samozřejmě bylo to, v čem jste nejlepší a v čem se chcete zdokonalovat.

IT technik profylaxe:

Pracovní náplň:
Pro našeho klienta provádíme pravidelnou profylaxi poboček rychlého občerstvení, kde je potřeba  pravidelně čistit tiskárny, pokladny, kiosky apod.

Náplň práce:
– čištění pokladních tiskáren, objednávacích kiosků, počítačů a rackových skříní
– foto dokumentace, soupis zařízení

Požadavky:
– IT nebo elektro vzdělání
– Spolehlivost, pečlivost, bezúhonnost
– Potravinářský průkaz (proplatíme)
– Ř.P. skupiny B – aktivní řidič
– všeobecná znalost IT komponent (modem, router, switch, tiskárna apod.)

IT technik infrastruktury:

Do našeho týmu hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici IT technik

Koho hledáme:
Spolehlivého komunikativního kolegu/kolegyni, co má chuť se učit novým věcem a rychle je použít v praxi. U práce používá logické myšlení. Dokáže držet slovo a odvézt kvalitní práci.

Co musíte vědět / mít:
– rozlišit zařízení switch, router, modem, tiskárnu, rozvaděč
– základní princip fungování počítače (co s čím funguje a co bez čeho ne)
– základní znalost fungování a nastavení sítě (kabelová, wifi)
– znalost Windows 7-11 (Linux je jen plus)
– znalost Office

Co vás naučíme?
– pokročilou práci se síti,
– konfigurace různého HW
– diagnostikovat a opravit počítače
– navrhnout a nakonfigurovat síť
– a mnoho dalšího…

Výhodou:
– vlastnit řidičský průkaz sk. B
– předchozí zkušenost s IT

Co vám můžeme nabídnout
– pracovní notebook
– příspěvek na mobilní tarif nebo mobilní telefon s tarifem
– možnost se učit na reálných zařízeních a postavit si testovací lab
– přístup k novým technologiím
– mzda dle zkušeností od 200,-/hod.
– navýšení mzdy je samozřejmostí po získání zkušeností a schopnosti pracovat samostatně
– práce na dohodu nebo IČ
– práce s novými technologiemi
– profesní růst
– výplata 1x měsíčně

Shrnutí
Ukažte, že máte chuť kvalitně pracovat a že jste spolehlivý s ambicí se rozvíjet – bereme vás!

Kontakt
Vaše CV a případné dotazy prosím posílejte na info@racomputer.cz