Kariera

Volná pracovní místa

Pozice: IT technik

Pracovní náplň:
– diagnostika, opravy závad počítačů a notebooků
– instalace a konfigurace operačních systémů a dalšího software
– vzdálená technická podpora pro klienty
– po zapracování výjezdy ke klientům

Požadavky:
– ŘP sk. B – aktivní řidič
– znalost českého jazyka slovem a písmem
– schopnost a ochotu učit se novým věcem v oblasti informačních technologií
– dobré komunikační schopnosti
– příjemné vystupování
– minimálně pasivní znalost anglického jazyka na úrovni porozumění technické dokumentaci nebo hledání řešení
– znalost Windows XP, 7, 8, 10 na správcovské úrovni
– základní znalost síťových služeb jako DHCP, DNS, VPN, Firewall
– Výhodou znalost serverových technologií
– svědomitost, pečlivost, odpovědnost, schopnost samostatného řešení problémů, týmovost
– možnost pracovat alespoň 20 hodin týdně

Nabízíme:
– možnost profesního růstu
– finanční ohodnocení dle získaných zkušeností
– možnost placené pohotovostní služby v mimopracovní době
nástup možný ihned

CV s krátkým motivačním textem, prosím posílejte na emailovou adresu: info@www.racomputer.cz